Sprzęt poleasingowy to tanie laptopy i komputery używane po kompleksowym odnowieniu
Bob Lappert - updated group, Laptopy poleasingowe do domu i do biura
Jeżeli chcesz wiedzieć, gdzie bez ryzyka i z gwarancją pełnego zadowolenia, można kupić najlepsze laptopy poleasingowe, zapraszam do zapoznania się...Jeżeli chcesz wiedzieć, gdzie bez ryzyka i z gwarancją pełnego zadowolenia, można kupić najlepsze laptopy poleasingowe, zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą scrascom.pl/laptopy-poleasingowe Same konkretne marki i najwyższe biznesowe serie laptopów i komputerów stacjonarnych Show more
Leasing komputerów – pierwsze słyszę!
Praktycznie każdy zna miał kontakt z leasingiem samochodów. Mógł to być samochód służbowy udostępniony nam przez pracodawcę, czy też forma finansowania środka trwałego, którego potrzebowaliśmy dla własnej działalności gospodarczej. Zaleta leasingu jest oczywista – płacąc stosunkowo niskie raty miesięczne, możemy od razu korzystać z drogiego urządzenia, a dodatkowo zaliczać te wydatki w koszty funkcjonowania biznesu. Leasingowi podlegają także urządzenia przemysłowe, w tym sprzęt komputerowy. Jeżeli idzie o laptopy, notebooki czy komputery stacjonarne PC, to z reguły są to całe partie sprzętu komputerowego kupowane jednocześnie dla kilkudziesięciu, kilkuset lub nawet kilku tysięcy pracowników i managerów danej korporacji. W związku z masowością tego procesu, pojawiają się tutaj pierwsze wyzwania i dodatkowe możliwości, których wymagają duże firmy i korporacje od komputerów i laptopów klasy biznes. Wszystkie te cechy powodują, że sprzęt biznesowy jest znacząco droższy niż teoretycznie analogiczne komputery konsumenckie i powodują, że laptopy poleasingowe cechują się znakomitym stosunkiem ceny do jakości.
Laptopy poleasingowe – co to znaczy?
Jeżeli ktoś odwiedza naszą stronę, to z reguły wie doskonale co to takiego poleasingowy sprzęt komputerowy i dlaczego warto rozważać go jako opcję zakupową do domu czy firmy. Często jednak trafiają do nas Klienci, którzy bądź to usłyszeli o nas od znajomych, bądź też ktoś z rodziny posiada i zachwala kupiony od nas laptop czy komputer stacjonarny. Postaramy się tutaj opisać wszystkie cechy takiego sprzętu oraz zalety takiego zakupu, w stosunku do kupna taniego sprzętu konsumenckiego z marketu elektroniki.
Procesory i moc obliczeniowa
Absolutnym liderem w zakresie procesorów w komputerach i laptopach klasy biznesowej jest amerykańska korporacja Intel. Udział w tym rynku jej głównego konkurenta, firmy AMD, rośnie, niemniej ciągle pozostaje poniżej 10%. Zwróćmy uwagę, że biznesowe laptopy poleasingowe wyposażone są co do zasady wyłącznie w najmocniejsze serie procesorów Intel, z rodzin Core i5, Core i7, Core i9 oraz serwerowych XEON. Jest to znacząca różnica w stosunku do sprzętu konsumenckiego, gdzie do laptopów trafiają często znacząco słabsze i co za tym idzie tańsze, procesory Intel z rodzin Atom, Pentium, Celeron oraz najsłabsi przedstawiciele rodziny Intel Core i3. W zależności od zastosowania danego laptopa poleasingowego, mogą to być niskonapięciowe procesory z serii „U”, które cechuje bardzo długa praca na baterii oraz ultra wydajne jednostki serii „HQ”, które z uwagi na wysokie napięcie zasilania osiągają znaczną moc, niemniej cechują się krótkim okresem pracy na baterii. Ciekawostką, o której wielu użytkowników nie ma pojęcia jest fakt, że niektóre laptopy poleasingowe posiadają możliwość wymiany, a co za tym idzie upgrade’u także procesora. Jest to możliwe, bez lutowania, chociażby w popularnym modelu Lenovo ThinkPad T440.